FLUKE 2AC/90-1000V5PK Volt Alert 90-1000V, 5-pack, Flat-tip
Marka
Stok Kodu
FLUKE 2AC/90-1000V5PK
Fiyat
*1.416,86 TL den başlayan taksitlerle!
Satış Fiyatı
14.796,00 TL
(Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
13.316,40 TL
(Kdv Dahil)
FLUKE 2AC/90-1000VC, 2AC VoltAlert voltaj dedektörüdür. 2AC
  • 90VAC ile 1000VAC arasında voltaj algılama aralığı
  • Sağlamlık ve güvenilirlik
  • 2 adet AAA pil ile çalışır
  • Cepte saklama için optimize edilmiş entegre klips tasarımı
  • Yenilikçi pil kontrol düğmesi işlevi, pilin iyi durumda olmasını sağlar (isteğe bağlı)
  • Sınıfının en iyisi kullanıcı koruması için Kategori IV 1000V aşırı gerilim dereceli ürün
  • Pil ömrünü uzatmak için özel düşük güç devresi kullanarak her zaman açık
  • -10°C ila 50°C çalışma sıcaklığı aralığı